Gizlilik İlkeleri

Bu sayfayı tıklayan herkes aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır. Yazıyı tıkladığınıza göre kabul ettiniz. Oh canımıza değsin.

1) Bu site süper bir sitedir. Dünyanın en birinci mizah sitesidir.

2) Sitede beğendiğiniz bir şeyi paylaşmak zorundasınız. İlla feysbuk ya da twitter olması gerekmez. Arkadaş arasında da çıtlatıverebilirsiniz.

3) Siteye girenlere ait bazı bilgiler sistemimiz tarafından saklanır. Yani ip numaranız, bilgisayarınızın işletim sistemi, masaüstünüzde hangi resim var, internet tarayıcınızın diğer sekmesinde hangi site açık, belgeler klasöründe ya da ne bileyim "bunu sakın açma" isimli klasörde neler var gibi özel bilgiler yani. Ama endişe etmeyin aramız bozulmadığı sürece bu bilgileri 3. kişilerle paylaşmıyoruz. Ha 4. kişi sorarsa da söyleriz.

4) ssszmzh.org linkini verdiği sitelerin içeriğinden sorumludur. O sitede neler oluyor, neler bitiyor, ahlaksız şeyler var mı haberimiz var ki linkini verdik. Ha belki bazı görüş ve düşüncelerini tasvip etmeyiz ama olsun iyi sitelerdir onlar. Ama linkini verdiğimiz sitelerin link verdiği siteler bizi ilgilendirmez yani o kadar da değil.

5) Sitemizde gerek özgün gerekse alıntı bir çok içerik var. Özgün ya da el emeği olanları hemen yazalım Sssz Mzh Dergisi, Yazarlar, Enteresan Bilgiler, Sssz Haberler, Mizah sözlüğü, Sözlük Gibi.. Bunlara ait yazı, çizi vesaireyi isim belirterek kullanana hakkımız helaldir. İsim belirtmeyene de zehir zıkkım olsun diyecek değiliz. 3 günlük dünyaya değmez. Bunların dışındakiler alıntı olup belli bazı kriterlere göre seçilen içeriklerdir. Bunlarda emeği olanların hepsine teşekkür eder saygılar sunarız. Eğer bi hak ihlali varsa bunu bildirdiklerinde en kısa sürede bu içerikler kaldırılır.

6) Bu madde çok gizli o yüzden yazamıyoruz.