Bize bizden gayrı dost yok! XIX

 

 

 -         evladım! bak yine yaptın! yavaş oğlum yavaş! ya hu duymuyor musun beni! yarış mı yapıyorsun gökhan..bırak geçsin..kaza yapacaksın şimdi..

-         don’t wory dedoş..şeytan kulağına kurşun..kazayla ne işimiz olur bizim..hani ama kağnı arabası da değil bu..e basacaksın biraz..canavar be canavar canına yandığım..

-         a tabii ona ne şüphe..dümeni sende oldukça canavar da olur azrail de..ama seni adam yerine koyup beraber yola çıkanda kabahat..sözümüz dinlenmiyor ki..dedik de o kadar baban olacak adama..arabayı verme şuna kendin gel al beni..yok bilmem iki senedir kullanıyormuş..dikkatliymiş..kazası yokmuş..şöyle iyi..böyle usta..gördük! doğru söyle ulan..kaç kaza yaptın şimdiye kadar..kapat şu teyibi de..başım şişti ya hu..ne anlıyorsun şu ecnebi gürültüden..

-         sakin ol izzet paşa..yerim seni..tamam düşürüyoruz vitesi..fayton moduna aldık işte iyi mi böyle..haa bak bak dedo senin tertipler sabah sporuna çıkmış..vay bea helal olsun..dur şunlara bi selam verelim..
hooop..alooooooo..ihtiyar delikanlılar..70lik hanım ablalar..eşofmanlarınızı sevsinler ulen..koşun tabi koşun..derin derin çekin..ohhh şöyle ciğere ciğere..fazla kilolar ile cenginiz mübarek olsun..uzun yaşayacaksınız dimiii..gitmeye hiç niyetiniz yok muuuu..yok tabi olur mu hiç..ama bak tebdili mekanda ferah var..ne demeye kazık çakmaya çalışıyorsunuz ki..satın anasını şu dünyanın beya..hehe hee..birrr ki birr ki..hey maşşşallah bea..15liklere numune niyetine sizin filminizi çekmek lazım..canlarım benim ya koş koş..siz var ya siz..hehehhe..
ya dedoş sen de çıksana bazen..yürü..koş..ne biliim işte spor yap..her şeyin başı sağlık..anlarsın ya hani hehheh..behice sultan’ın karşısına şöyle alı al moru mor efendime diyim zıpkın misali çıkmak var..değil mi yani..
aloo..miralay izzet..dedelerin kralı..ses ver..

-         durdur arabayı..derhal! derrhall! seni nesebi belirsiz insan! çabuk durdur şunu..tahammül edemiyorum sana..

-         hoppalaaa..ya takılalım dedik biraz..hem ne yapacaksın burda inip..valla kalıbımı basarım paralar seni bunlar..biraz ilerde in bari..ne olur ne olmaz..

-         daha ne olsun ulan..daha ne olsun eşek sıpası..azıcık akıl bıraktıysan adamlarda plakanı almışlardır..ama yoook bizzat ben şikayet edeceğim seni..eşkıya mısın evladım sen..bela mısın ulan..ne istiyorsun elin garibinden..koşar koşmaz seni ne alakadar eder..tamam dur artık dur!
hadi toz ol şimdi..ve bir ay gözükme gözüme..sakın!