İsmail Kılıçarslan'ın Çok Sıkıldım yazısına tepkiler

31.08.2014 15:47

Lütfen önce ilgili yazıyı okuyunuz: İsmail Kılıçarslan - Çok sıkıldım

***

İsmail Kılıçarslan sıkılmakta son derece haklı. Yazısına baştan sona katılıyorum. Gerçi sadece  ilk ve son paragrafları okudum ama gerisini tahmin edebiliyorum.  Adam haklı.

***

Bu adam paralel! Yeni Türkiye’ye geçildiği anda kendini fünye ile patlat emri verilmiş. Ve işte yapacağını yaptı. Kesin paralel.

***

Arkadaşlar Necip Fazıl Kısakürek ölmüş.  Bi yazar yazdı. Kesin bilgi diyeceğim ama başka hiç bi yerde haber yok. Yine de yayalım.

***

Bu adam yalancı beyler. Ben Ted Hughes uzmanıyım. Adamın hayatını didik didik ettim. Erdemli ile ilgili tek kelime etmemiş. Ömründe Erdemli’ye gelmemiş.  Erdemli’yi nerden bilsin bu adam?

***

Hayır Yeni Türkiye’ye daha yeni geçtik. Nesinden sıkılmış ki bu yazar? Biraz bekleseydi bari.

***

Beyler Yeni Şafak yazarı yazısında benden bahsetmiş. Lacivert takım elbiseli, siyah parlak ayakkabılı Ray-Ban gözlüklü genç benim. Bi proje için koşturuyordum geçende. Sanırım o sırada gördü beni. Ben de onu gördüm ama işim aceleydi selam veremediydim. İsmail abi sağol. Biz de yazılarınızı severek okuyoruz. İşten fırsat buldukça ehehe.

***

Güney’in incisi Erdemli’mizden ve Oklava Çekmesinden övgüyle bahseden Yeni Şafak yazarı Sayın Ted Hughes’i  Erdemli'mizde ağırlamaktan onur duyacağımızı bildirir kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. (ERDEMLİLİLİLER DERNEĞİ)

***

Arkadaşlar bu adam sanırım aşırı dinci.

***

Bu yazar twitter’da sürekli saçma sapan şeyler yazıp altına bir de "işte bunlar hep şiir" yazıyor.  Şimdi bi de bu yazıyı yazmış. Bence yazı ve şiiri bırakmalı.

***

Ne oldu? Epistemoloji nedir bilemedin değil mi? Senden daha filozof bir başbakanımız olduğu için çatlıyorsun eminim. Kı-sa a-dam sen bi-zim her-şe-yi-miz-sin!  Ay lav yu Ah meeeeet! Ay lav yu Ahmeeeet!  Ah-met Ho-ca şak şak şak! Ah-met Ho-ca şak şak şak!

***

Yahu biz ülkeyi ele geçirmişiz bu hâlâ kültür, sanat, sosyoloji diyor. Biri uyandırsın şunu. Hüyoop aloo. Yeni Türkiye’ye hoş geldin.

***

Gençlik hareketi yok falan yazmış sayın yazar. Nerde yaşıyor bu adam? Gençlerin büyük çoğunluğu bize oy veriyor. Daha ne yapsınlar?

***

İşte bunlar hep sinir. :)