Sık sorulan sorular

Nasılsınız?

Çok şükür iyiyiz?

Saat kaç?

Tazı tut.

Abi bu esprileri nerden buluyonuz?

Onlar bizi buluyor.

Sssz Mzh Dergisi'ni nasıl satın alabilirim?

Buna paran yetmez. Çünkü bedava.

O kadar bayi gezdim. Hiç bir bayide Sssz Mzh Dergisi yok! Niye?

Bayide Sssz Mzh Dergisi aramak, samanlıkta iğne aramaya benzer. Hatta daha kötü bir durumdur. Çünkü o samanlıkta herhangi bir iğne kaybolmamıştır. Kısacası dergimiz sadece internette yayınlanıyor.

Ben bu Siyah Hoca'yı çok sevdim. Şu an bir şeyhe, hocaya bağlı değilim. Kendisine bağlanabilir miyim?

Siyah Hoca'ya bağlanmanızı sağlayacak teknoloji henüz geliştirilmedi. En son 3G ile denedik, olmadı. 4G Türkiye'ye gelsin, onu da deneyeceğiz. Gerçi bekleyip doğrudan 5G'ye geçmek lazım ya neyse Siyah Hoca bu tür olaylara soğuk bakmaktadır zaten.

Dergi çok sayfa olsun, karikatürler filan olsun, yeni yazarlar gelsin, bayilerde satılsın. Olmaz mı?

Arabaya benzin de alıyım mı abi?

Hükümetten ne istiyorsunuz kardeşim? Yatıp kalkıp şükredeceğinize muhalefet ediyorsunuz. Bi de Müslüman olacaksınız!

Hükümetten iyiliğini istiyoruz. Bizim şükrümüz muhalefet etmek şeklinde tezahür etmektedir kim bilir? Bi de Müslüman olacaksınız demişsiniz. Ne zaman olacağız onu da söyleyin. Çok merak ettik de...

Siz kesin CHP’lisiniz. Ama kendinizi gizliyorsunuz değil mi?

Sen kaç beni tanıdılar… Biz kesin CHP’li değiliz. Muallak CHP’li hiç değiliz. Daha ne’li olduğumuzu anlamadıysanız 1’e, anladınız da numara yapıyorsanız 2’ye, geyik peşindeyseniz 3’e basınız.

Sitenizdeki yazıları başka sitelerde, forumlarda filan paylaşabilir miyiz?

Tabi ki paylaşabilirsiniz. Ama www.ssszmzh.org ismini de belirtirseniz seviniriz. Meselâ geçenlerde arkadaşın biri ismimizi belirtmiş. Hep beraber sevindik.

Derginizi kağıda basıp, satabilir miyim?

Sen azıcık şu üstteki soruyu sorana benziyorsun ama neyse. Şayet dergiyi kağıda basıp, satmak gibi bir işe girişirsen sattığın her dergi için sitemize 100 tık borçlanırsın.

Sitenize reklam verebilir miyim?

Hiç sormayacaksınız sanmıştık. Aylık 10 TL karşılığında sitemize reklam verebilirsiniz. Google amca o kadar veriyor meselâ. Tanıtım yazıları için Reklam sayfamızı inceleyebilirsiniz.

www.ssszmzh.org diye site adı mı olur? Hiç akılda kalıcı değil.

Aklınızda bize yer yoksa sevgili okur, fark etmez gönlünüzde de gideriz. Bizim amacımız akılda kalmak değil, gönüllere girmektir. Vay be ne laf oldu ama!